بایگانی نوشته‌ها

انواع بی حسی

انواع بی حسی

انواع بی حسی:بی حسی ها به طور کلی به دو دسته قبل کار و حین کار تقسیم می‌شوند.  بی‌حسی قبل کار کرمی است و بی حسی حین کار به دو فرم ژل و قطره ای مورد استفاده قرار میگیرند.
بن مژه چیست ؟؟

بن مژه چیست ؟؟

بن مژه چیست: سایه یا خط ظریف که مابین مژه ها و در خط رویش بین مژها انجام میشود.  انجام کار خیلی زمان بر نیست و نهایتاً حدود ۲۰ دقیقه طول می‌کشد.  در طول مدت انجام کار ، چشم ها کاملاً بسته است و هیچگونه دردی احساس نمی شود بن‌مژه به هیچ وجه پشت‌پلک قابل رویت نیست و فقط به پرتر دیده شدن مژه ها کمک می کند.  انجام تخصصی بن مژه در ۹۰ درصد مواقع بدون تورم و یا با حداقل تورم انجام می شود. این تکنیک نیازی به ترمیم ندارد و ماندگاری آن مادام العمر میباشد.
تفاوت شیدینگ و رژ لب

تفاوت شیدینگ و رژ لب

تفاوت شیدینگ و رژ لب:شیدینگ کلمه انگلیسی به معنی سایه است. سایه همانطور که از اسمش پیداست بسیار لایت، ملایم و طبیعی است. تکنیک انجام کار طوری اجرا می‌شود که بافت بسیار نرم و لایتی روی سطح لب ایجاد شود که به اندازه رنگ لب های خود فرد محو و طبیعی باشد. و اما تکنیک رژلب، سطح لب را کاور می کند و کاملا پیگمنتی است.  پیگمنت ها به صورت پرتراکم، سطح لب را کاور می کند و حالت رژ لب به لب ها می دهد.
درباره‌ی نویسنده
دسته‌بندی
موردی وجود ندارد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
پیام در واتساپ

پیام در واتساپ

لطفا برای ثبت سفارش و راهنمایی به پشتیبانی در واتساپ پیام دهید.
                               09190111108
elnazebrahimi.academy@gmail.com
09190111108